Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nieruchomości M.T.M. Andrzej Kłosiński

Szakowska 2B Jaworzno

605 684...

605 684 115

32 223 00 40

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

www.nieruchomoscimtm.pl/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość

Chcesz sprzedać nieruchomość?

24

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nieruchomości M.T.M. Andrzej Kłosiński

Filtruj

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący Z garażem W bryle budynku- jaworzno - jeleń- ul. Zwycięstwa 75 rezerwacja! Do sprzedania dom wolnostojący w Jaworznie do...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł794 m² 250,63 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka O powierzchni 794m2 W jaworznie - ciężkowice, ul. KS.ANDRZEJA MROCZKA Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 794m2...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65,94 m² 7 112,53 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie Z ogródkiem gotowe do zamieszkania O powierzchni 65,94m2 - jaworzno - łubowiec - ul. Górników Z danuty 31 mniejsze...

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,94 m² 5 637,79 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu O powierzchni 45,94m2 - jaworzno - osiedle stałe- ul. Gen.FELIKSA KAMIŃSKIEGO 14 Do sprzedania mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł139 m² 5 683,45 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe domy W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim Z wiatami - dąbrowa narodowa Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł11 000 m² 122,73 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Najlepsza oferta W okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Osówka w gminie Czernikowo powiat Toruński na...

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł353,52 m² 3 083,28 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:629 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to...

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł62,80 m² 6 926,75 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie do generalnego remontu Z balkonem O powierzchni 62,80m2 - jaworzno - podłęże - ul. Fredry 24 Do sprzedania mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł51,02 m² 6 370,05 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu O powierzchni 51,02m2 - sosnowiec - środula- ul. Ujejskiego 4 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,02m2...

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł55,52 m² 8 465,42 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 55,52m2 - jaworzno - łubowiec - ul. Górników Z danuty 37 Do sprzedania mieszkanie po remoncie...

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł350 m² 2 400 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 700 m² 170,59 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka O powierzchni 1700m 2 W jaworznie - ciężkowice, ul. Wakacyjna Do sprzedania działka o powierzchni 1700m 2 w Jaworznie, dzielnica...

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł104 m² 9 230,77 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy wolnostojący wybudowany W technologii kanadyjskiej - jaworzno - ciężkowice rezerwacja! Do sprzedania dom wolnostojący w Jaworznie...

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł53,79 m² 5 911,88 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z balkonem do generalnego remontu O powierzchni 53,79m2 - jaworzno - osiedle stałe- ul. Gen.FELIKSA KAMIŃSKIEGO 3 REZERWCJA! Do...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,24 m² 6 065,63 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania O powierzchni 54,24m2 - jaworzno - os.GIGANT ul. Bursztynowa 3 (mieszkanie W obecnym stanie nadaje się pod wynajem)...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł78,80 m² 4 949,24 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt handlowo-usługowy- wolnostojący - jaworzno - podłęże ul. Ławczana 9 Do sprzedania obiekt handlowo-usługowy w Jaworznie, dzielnica Podłęże...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł110 m² 2 409,09 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom do generalnego remontu- jaworzno - byczyna, ul. Dębnicka 27 Cena do negocjacji Do sprzedania dom do generalnego remontu w Jaworznie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł300 m² 1 466,67 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom wolnostojący- oświęcim - polanka wielka - ul.STAWOWA 82 REZERWACJA! Do sprzedania dom wolnostojący w Oświęcimiu o powierzchni całkowitej...

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł151,50 m² 5 412,54 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący po generalnym remoncie W stanie deweloperskim - koźmin, ul. Jałowcowa 12 Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej ok. 151,5m2,...

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł48,93 m² 5 375,03 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z balkonem O powierzchni 48,93m2 - jaworzno - szczakowa ul. Wąska 1 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,93m2 w Jaworznie,...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,20 m² 7 330,83 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia O powierzchni 53,20m2 - jaworzno - ul. Skłodowskiej - osiedle stałe Cena do negocjacji ! Do sprzedania mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 056 m²

DO sprzedania duża działka O powierzchni 1,5 ha zabudowana domem I dużym budynkiem gospodarczym gromiec- libiąż ul. Nadwiślańska 112 Do...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij